Glamour nábytok

Oxford Dictionary definuje slovo "Glamour" ako niečo lákavé, vzrušujúce a čarokrásne. Táto definícia sa nám páči, lebo nedefinuje konkrétne materiály alebo kombinácie, definuje pocit. Pretože Glamour netvorí samotný trblietavý materiál, zamat, alebo vysoké podpätky v móde. To môže byť samozrejme samo o sebe tiež zaujímavé. Ale naozaj Glamour interiér je niečo oveľa viac. Je to priestor, ktorý vyžaruje kúzlo jemu vlastné, pôsobí na hostí ako magnet, láka ich k preskúmaniu, posedeniu, užívaniu jedinečnej atmosféry. Glamour interiér musí byť jednoducho neočakávaná pastva pre oči.

V žiadnom Glamour interiéri nesmú chýbať kvalitné luxusné materiály, často zamat, velúr, hodváb. Tieto sa vzájomne rôzne kombinujú, pričom sa využívajú nečakané farebné kombinácie. Textil sa kombinuje s lesklým kovom a zrkadlami. Veľmi dôležité sú svetlá a nasvietenie miestností tak, aby bola vytvorená príjemná, intímna atmosféra.

Pozor - Glamour NIE JE RETRO ANI GÝČ ! Glamour interiér musí byť premyslený a postavený nadčasovo a účelne, aby vyzeral ohurujúco a výborne dnes, aj o 30 rokov. Sú to interiéry preverené časom, preto je v tomto štýle postavená väčšina najlepších luxusných hotelových interiérov po celom svete. Ak sa aj vy chcete doma cítiť ako na dovolenke, určite si zvoľte tento štýl. My v Nostalgia Home Vám v tom radi pomôžeme.